Helt tilbake fra Non-Stop Trading AS' opprinnelse i 1999 har racing vært en del av firmaets DNA
I takt med nye trender og stadig mer vareflyt over grensene har glassfiberkåper til racing blitt stadig mer utfordrende å håndtere da vi ikke selv er "hands-on" ute i felten, men isteden forsøker å kanalisere salg gjennom bransjens profesjonelle = forhandlere og verksteder. Med flere trackday arrangører tett på i dette miljøet blir det en vanskelig oppgave for oss å være en god leverandør av "rimeligere" kåper.
Vi har derfor valgt å flytte fokus fra å skulle være leverandøren som dekker hele spekteret til heller å tilby topp kvalitet kåper og karbondeler til de som ønsker det beste. Fullsix (https://fullsixcarbon.com/) tilbyr karbon kåper til utvalgte modeller fra BMW og Ducati, samt karbonprodukter til en god håndfull sykler.
Carbonin er annen produsent av epoxy baserte race kåper med glassfiber eller karbon fiber som gir svært lette men samtidig solide produkter med topp passform til race relaterte MC fra ca. 2010 fram til i dag. Se www.carbonin.com og forespør oss om pris og levering.
Samtidig har vi her priset det vi har igjen på lager av race kåper fra "rimeligere aktører" til bunnpriser, her er det førstemann til mølla som gjelder.